Zapraszamy na konferencję! My będziemy, a Ty? :)
Konferencja dla branży e-commerce, gdzie dowiesz się od najlepszych praktyków jak rozwinąć biznes i sprzedawać więcej oraz weźmiesz udział w wyjątkowej networkingowej sesji "e-commerce mastermind" - nowości na rynku.
2019-08-22, 08:27

Redakcja Magazynu E-commerce zaprasza 19 września br. na Konferencję e-commerce - wydarzenie przygotowane we współpracy z praktykami i dla praktyków. Dowiesz się jak sprostać 7 największym wyzwaniom branży oraz będziesz miał szansę nawiązać nowe współprace biznesowe.

Zapraszamy specjalistów e-commerce, właścicieli oraz managerów sklepów internetowych, twórców start-upów oraz dostawców rozwiązań dla branży e-commerce. Spotkacie się z liderami w branży i poznacie ich najlepsze praktyki. Uzyskacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania, dowiecie się jak rozwiązać codzienne problemy, zwiększyć sprzedaż, opracować skuteczną strategię promocyjną i cenową, poprawić rentowność e-sklepu, usprawnić obsługę klienta i cały proces zakupowy, zarządzać produktem i mechanizmami prezentacji towarów oraz jak wdrażać omnichannel i budować dzięki temu lojalność klienta.

"E-commerce Mastermind" - NOWOŚĆ RYNKOWA!

Będziesz miał wyjątkową możliwość nawiązania biznesowych kontaktów i nauczenia się nowych rzeczy nie tylko od prelegentów, ale także od innych uczestników. Nasz "e-commerce mastermaind" to networking, który ma podsunąć nowe pomysły, rozwiązania, kierunki rozwoju a także motywować i umożliwiać wymianę doświadczeń i niesienie wspólnej pomocy.

Będziesz uczył się od najlepszych specjalistów. Prelegenci zostali wybrani w taki sposób, aby każdy z nich reprezentował inną branżę i posiadał szerokie doświadczenie w e-handlu. Na podstawie ich wiedzy i doświadczenia w światowych markach będziesz mógł przenieść najlepsze rozwiązania na swój grunt:

  • Wojciech Zięba - E-commerce & Omnichannel Director, Dectahlon
  • Maciej Żyto - E-commerce Director, Douglas
  • Tomasz Michalski - Commercial Director, Member of the Board, Frisco
  • Jakub Biel - PR & communication manager, x-kom
  • Justyna Dziegieć - E-commerce Lead Poland, Unilever
  • Michał Pachnik - E-commerce Campaigns & Mobile APP Manager, CCC
  • Mateusz Jacob - Omnichannel Operations Manager, CCC

Wydarzenie: Konferencja dla branży e-commerce

"Jak skutecznie zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?"

Kiedy: 19 września 2019

Gdzie: Novotel Airport, Warszawa

Więcej informacji: www.konferencja-ecommerce.pl

Kontakt: Anna Kowalska, Event Projekt Manager

530 073 962, anna.kowalska@forum-media.plKONTAKT / AUTOR
Marta Bober
PR Manager
Conture
696436211
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.